Протезне підприємство

Турбота

Про нас

Протезне підприємство “ТУРБОТА” (Товариство з обмеженою відповідальністю “ТУРБОТА”) було створене 26 лютого 1993 року. Компанія працює на базі клініки УкрНДІпротезування, та більше 27 років нашим завданням є поліпшення якості життя пацієнтів клініки.

У здійсненні поставлених завдань (виготовлення протезно-ортопедичних виробів) нам допомагає команда висококласних фахівців з досвідом роботи в цій сфері від 15 до 30 років. Інженери-протезисти нашої компанії регулярно підвищують свою кваліфікацію на різних курсах і учбових програмах, освоюють нові передові технології під керівництвом як українських, так і зарубіжних фахівців.

 Ми виготовляємо по індивідуальних замовленнях протези та ортези верхніх та нижніх кінцівок будь-якої складності з використанням високоякісних
комплектуючих виробництва Німеччини, США, Японії, Гонконгу, Туреччини, Китаю, Іспанії і нові розробки українських виробників.

Не можна не відмітити той факт, що наші фахівці мають величезний досвід роботи з дітьми та знають до них підхід. Ми допомагаємо нашим маленьким пацієнтам відчути усю повноту життя, не дивлячись на перешкоди, що виникли на їх життєвому шляху.

“ТУРБОТА” – це не лише команда висококласних фахівців, але і великий асортимент виробів, що виготовляються, у тому числі певні їх види здійснюються тільки у нас. З асортиментом Ви можете ознайомитися в розділі (Протези и Ортези ). Постійними клієнтами компанії є не лише жителі усіх куточків України, але і іноземці, що дозволяє нам залишатися лідерами в галузі протезування упродовж тривалого періоду. Індивідуальний підхід до побажань клієнта, висока якість виробів, що виготовляються, коректність і комунікабельність фахівців підприємства – основні принципи нашої роботи. Наша мета – поліпшення якості Вашого життя!

Відгуки

Контакти

Адреса

м. Харьков

Вул. Клочківська 339

E-Mail

з усіх питань

  Залиште заявку

  Заповніть форму і наш оператор
  передзвонить Вам у найближчий
  час

  Як до Вас звертатися?

  Ваш номер телефону

  Ваше питання